Tato nemovitost není dostupná

Prodej nového bytu 4+kk, 104m² Praha 7, Garaž, Sklep + Balkon - Holešovický pivovar

Prodej nového bytu 4+kk, 104m2 Praha 7, Garaž, Sklep + Balkon - Holešovický pivovar Prodej nového bytu 4+kk, 104m2 Praha 7, Garaž, Sklep + Balkon - Holešovický pivovar Prodej nového bytu 4+kk, 104m2 Praha 7, Garaž, Sklep + Balkon - Holešovický pivovar

Nabízíme k prodeji luxusní byt v novostavbě v projektu Holešovický pivovar a Vy máte jedinečnou možnost vybrat si z naší nabídky. Jedna se o byt 4+kk, dokončení léto 2008. Plocha bytu 104 m2, balkon 6 m2, 2 parkovací stání, sklep 3,8 m2.Developer provadí výstavbu nových objektů a rekonstrukci budovy s přestavbou na lofty pro ve stávajícím komplexu bývalého Měšťanského pivovaru v Praze 7 – Holešovicích. S výstavbou bytů a loftů probíhá výstavba nových kancelářských budov s prodejními plochami v přízemních prostorách. Část komplexu se stala sídlem vydavatelské společnosti Ringier. Komplex se nachází mezi ulicemi U Průhonu, Komunardů, Na Maninách a U Uranie. V okolí se nachází mnoho malých obchodů, restaurací a drobných provozoven. Jsou zde sídla známých společností. Na nedalekém Ortenově náměstí je rozlehlý park s dětským hřištěm. Základní školu, mateřskou školu a jesle mohou vaše děti navštěvovat v ulici U Uranie. Zdravotní středisko je vzdáleno pouze 10 minut chůze. V bezprostřední blízkosti komplexu, v ulici Komunardů, se nachází tramvajová zastávka. Tramvají č. 5 se dostanete během několika minut do centra Prahy. Stejně tak metrem – stanice metra C Holešovice je vzdálena pouhé dvě zastávky tramvají. Nedaleko se nachází park Stromovka, který můžete využít k procházkám. Holešovický pivovar, známý jako První pražský měštanský pivovar, byl založen v roce 1895 a řadí se k několika dalším výjimečným průmyslovým stavbám v České republice. Poslední možnost koupit byt v projektu Holešovický pivovar budova Rezidence. Naše bytové projekty bývají vyprodány dlouho před dokončením!!!

Dalši detaili na: http://www.holesovickypivovar.cz/…I/I1.051.pdf

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.105534
14.455125
U Uranie, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
6 210 000 Kč
celková cena
Poplatkycena k jednaní
ID nabídky10917
AdresaU Uranie, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha104 m²
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Stecker

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter