Tato nemovitost není dostupná

Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky

Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky Prostorný nově zrekonstruovaný byt 4+1 v blízkosti Stromovky

Krásný nově zrekonstruovaný nezařízený byt 4+1 u Stromovky. Perfektní lokalita v blízkosti nejstaršího parku v Praze. Celý dům byl nedávno renovován. Možnost parkování před domem (omezená kapacita). Na podlahách nové parkety, nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, dvě koupelny (fotky ilustrativní).

Telekomunikace

telefon
50.104011
14.409671
Gotthardská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000,-
ID nabídky10747
AdresaGotthardská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha110 m²
Balkónne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter