Tato nemovitost není dostupná

Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5

Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5 Hezký nezařízený RD 6+1 s garáží a dalšími dvěmi parkovacími místy na Praze 5

Rádi bychom Vám nabídli rodinný domek 6+1 v Řeporyjích v klidné lokalitě blízko Prokopského údolí. V domě se nachází obývací pokoj s vnitřním krbem a vedlejším pokojem s dřevěnou podlahou a stropem, tři ložnice, moderní kuchyň zařízená sporákem se sklokeramickou deskou, lednicí s mrazákem a myčkou, koupelna s WC a bidetem a další oddělené WC. Parkování zajišťuje garáž a dvě parkovací místa na pozemku. Krásná a klidná lokalita, v jejíž těsné blízkosti se nachází přírodní rezervace Prokopské údolí s četnými cyklistickými a turistickými stezkami. Dobrá dopravní dostupnost do centra – cca 5 min. na metro – stanice Luka i plná občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.036525
14.314102
Jáchymovská, Praha 5 - Řeporyje, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 8000,-
ID nabídky10676
AdresaJáchymovská, Praha 5 - Řeporyje
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (1 místo)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter