Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda!

Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda! Luxusní byt 3+1 v Roztokách u Prahy, internet, klidné, hezké, zahrada, dohoda!

Luxusní byt v Roztokách u Prahy, v naprosto klidné ulici. Pevné připojení k internetu ( jedno ze tří v Roztokách !!! ) Po rekonstrukci, s udržovanou a zelenou zahradou za barákem, s pískovištěm, prolejzačkama. Vlakové nádraží a autobusová zastávka kousek na náměstí. Poblíž je základní škola. Nedaleko zámek Roztoky. Do Prahy autem za 10 minut. K bytu je možné pronajmout i garáž vzdálenou cca 250m nově postavenou za 3000,– Kč.

Vytápění

ústřední topení vlastní kotel
50.166127
14.388698
Čapkova, Roztoky, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1067
AdresaČapkova, Roztoky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Terasane
Balkónano
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter