Tato nemovitost není dostupná

Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje

Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje Luxusní RD 7+1 se zahradou a krásným výhledem v klidné oblasti Praha - Lysolaje

K pronájmu nabízíme jedinečný RD o celkové výměře 290 m2, se zahradou /600 m2/, který se nachází v klidné oblasti Praha – Lysolaje. Tento nezařízený dům /na přání možno do zařídít/ nabízí možnost velmi příjemného a luxusního bydlení na okraji Prahy s možností dokonalé relaxace na přilehlé zahradě, která má kromě nádherného výhledu do kraje i automatické zavlažování! Sestává se ze sedmi prostorných pokojů, dvou stylově provedených koupelen s vanami, sprchovým koutem a pračkou, kompletně vybavenou kuchyní /kuchyňská linka z masivu, lednice , mraznička, sklo keramická varná deska, myčka, mikrovlnná trouba/. K disposici je samozřejmě garáž pro dva automobily, pevné připojení k internetu a telefonní linka. Podlahy jsou kryté parketami a dlažbou, vytápění plynové, etážové i elektrické. Dobrá dopravní dostupnost!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.126239
14.381612
Hřebenová, Praha 6 - Lysolaje, Czech Republic
Cena
85 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky cca 8.000,- Kč zálohově
ID nabídky10589
AdresaHřebenová, Praha 6 - Lysolaje
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha290 m²
Plocha pozemku700 m²
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter