Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad

Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad Nezařízený, luxusní 4+kk duplex s terasou a garáží přímo nám. Jiřího z Poděbrad

Nezařízený 4+kk ve 4. patře cihlového domu s výtahem, 150 m2, velká slunná terasa. Neprůchozí místnosti, z toho 3 ložnice a obývací pokoj s nadstandartně vybaveným kuchyňským koutem (el., sporák, myčka, mikrovlná trouba, lednice, mraznička), 2 koupelny s vířivou vanou, další toaleta zvlášť. Plovoucí podlahy, v koupelně je dlažba. 4 telefonní linky, UPC, satelit. Parkování v jednomístné garáži s dálkovým ovládáním za poplatek, které se musí pronajmout společně s bytem. Vytápěno samostatným plynovým kotlem. Přímo na Nám. Jiřího z Poděbrad, velmi klidné okolí domu, krásný výhled. Výborná dostupnost do centra – 3 min. metrem či tramvají na Muzeum, kompletní občanská vybavenost – 2 min. od nákupní galerie Palác Flora.

Telekomunikace

telefon
50.077722
14.448585
nám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky10564
Adresanám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha150 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (1 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter