Tato nemovitost není dostupná

Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru

Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru Velice esteticky čistý a přijemný byt kousek od Náměstí Míru

Velice hezký, prostorný a esteticky vyvážený byt. Kuchyň je řešena prostorně a spojuje prvky estetické s praktickými. Mimoto může kuchyň sloužit jak pro účely vaření, tak stolování a nevylučuje ani příjemné posezení. Kombinace béžové cihlové stěny s vybavením v dřevě a kovovou digestoří působí velice uklidňujícím dojmem s pocity návratu k přírodě. Koupelna je laděna do modré barvy a vybavena velikým umyvadlem a sprchovým koutem obloženým mozaikovými obklady. V koupelně je i pračka a toaleta. V čele chodby je veliké zrcadlo, které opticky chodbu dále prodlužuje a vyplňuje tak svým krásným rámem jinak prázdné a studené místo. Obývací pokoj, stejně tak jako ložnici ve které najdete vestavěnou skříň s velkým množstvím úložného prostoru oddělují velice hezky a originálně spracované dveře, vyplněné matným sklem. V celém bytě jsou na podlahách parkety a v kuchyni dřevěná podlaha a nachází se ve 4. patře zrekonstruovaného domu s výtahem, 4 zastávky tramvají z náměstí Míru, v klidné ulici.

50.067581
14.455891
Oblouková, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000,-
ID nabídky10517
AdresaOblouková, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha82 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter