Tato nemovitost není dostupná

Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov

Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov Pronájem 1 bytové jednotky a kanceláří v krásném rodinném domě, Praha 3 - Žižkov

Nabízíme k pronájmu jednu bytovou jednotku 2+1 (70m²) a kancelářské prostory v krásném rodinném domě na Praze 3. Byt se nachází v přízemí domu, je zde vybavená kuchyně (veškeré spotřebiče) a koupelna s vanou, dále je byt nezařízen. Na podlahách jsou koberce a parkety, topení je plynové, je zde také možnost topit v krbu. Kancelářské prostory jsou nezařízené a nacházejí se v suterénu, mají rozlohu 70m². K dispozice je jedna garáž, dále parkovací stání na pozemku. Dům se nachází nedaleko tramvajové a autobusové zastávky – bezproblémové dopravní spojení do centra Prahy.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus
50.089816
14.485282
Na mokřině, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ cca 1000 Kč plyn + 500 Kč voda + 800 elektřina
ID nabídky10427
AdresaNa mokřině, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Garážano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter