Tato nemovitost není dostupná

Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí

Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí Sklepní prostory v secesním domě - před rekonstrukcí

INVESTIČNÍ ZÁMĚR! Nabídka pronájmu sklepních prostor před rekonstrukcí na atraktivním místě – na Letné, v blízkosti parku a Technického muzea. Celková plocha sklepa je 130m², prostor je členitý, rozdělený na 5 místností. Klenuté stropy. Nabízené prostory jsou vhodné k vybudování vinárny, galerie, malé restaurace nebo dílny. Možnost pronajmout i zahrádku ve vnitrobloku a obě místa vzájemně propojit. Také je možné spojit s pronájmem bytu 1+1 v přízemí, po propojení by byl možný přímý vstup z ulice. Vše záleží na dohodě.

50.098264
14.425649
Letohradská, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
4 000 Kč
za měsíc
Poplatkydle dohody - rekonstrukce
ID nabídky10425
AdresaLetohradská, Praha 7 - Holešovice
Budovasmíšená
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter