Tato nemovitost není dostupná

Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády !

Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády ! Luxusní apartmán v prestižní lokalitě Prahy 6, Bubeneč. Ideální bydlení pro zaměstnance ambasády !

Nový, luxusní byt 5+1 v moderním prostředí ve velmi hezké lokalitě Prahy 6. VILLA BIANCA (postavena ve stylu moderny) je situována v prostředí soukromých zahrad. Úpravou vzrostlých stromů a rostlinstva byla vytvořena anglická zahrada, kterou doplňuje japonská kamenná zahrádka s jezírkem. Podzemní parkování, nejdokonalejší bezpečnostní systémy s ostrahou, správce komplexu přítomný přímo na místě a pečlivě udržované zahrady zajišťují obyvatelům naprosté pohodlí. Luxusní styl apartmánu podtrhují vysoké stropy, dvě koupely, plně vybavená kuchyň, dvě parkovací místa. Prestižní čtvrt podtrhuje její blízkost historickým památkám hlavního města, především Pražskému hradu. V okolí se také nacházejí diplomatické rezidence a sídla mnohých pražských velvyslanectví. Nedaleko se rozkládá několik velkých přírodních parků, především Stromovka a Letenské sady. Velice dobrá dostupnost do centra města. Neváhejte a kontaktujte nás!!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.102653
14.411039
Pod kaštany, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
64 200 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky10353
AdresaPod kaštany, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha202 m²
Garážano (podzemní, 2 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter