Tato nemovitost není dostupná

Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě

Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě Luxusní zařízené kanceláře s administrativní podporou na Starém Městě

Nádherné kancelářské prostory po rekonstrukci zařízené starožitným nábytkem v centru Starého Města nabízí reprezentativní prostory o rozloze celkem 53m². Jedná se o jednu místnost. V ceně pronájmu je zahrnut pronájem nábytku, přijímání došlé pošty, odesílání faxů, vyřizování došlých či přijatých telefonických zpráv K dispozici je také jednací místnost, kuchyńka, wc a další společné prostory (60m²). K dispozici je intertové připojení, kopírka klient si hradí sám. Neomezené množství telefonních linek. Přístup do budovy je umožněn kdykoliv. 3 minuty od zastavky tramvaje a metra.

50.083555
14.417157
Konviktská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
37 000 Kč
za měsíc
Poplatkycena bez DPH
ID nabídky10344
AdresaKonviktská, Praha 1 - Staré Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha113 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Krška

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter