Tato nemovitost není dostupná

POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře!

POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře! POSLEDNÍ BYT 2+kk ve 4.NP, s výhledem a balkonem na jih, s garáží, kvalitní interiér, P5- Košíře!

POSLEDNÍ BYT typu 2+kk v CELÉM PROJEKTU! O výměře 49m² + 6m² balkon, ve 4.NP v připravovaném rezidenčním projektu ARBOREUM. CENA ZAHRNUJE: obytnou plochu 49m² + 6m² balkon + garážové stání + sklep 9m² + luxusní vybavení + 5% DPH. Bytový projekt 5-ti vila domů je pojat jako zahradní čtvrť a dbá nejen na estetické vlastnosti stavby, ale i o její sepjetí s přírodou. Je umístěn na kopci, čímž umožňuje velmi pěkný VÝHLED i z nižších pater domu, navíc všechny byty jsou orientovány na JIH. Ke každému bytu náleží prostorný BALKON (až 6m²) a GARÁŽOVÉ STÁNÍ, sklep nebo komora. V ceně bytu je nadstandardní interiér: masivní dřevěné podlahy, kuchyně Poggenpohl se spotřebiči Siemens, obklady a sanitární předměty Villeroy Boch, baterie zn. Hansgrohe, aj. Plánované dokončení: červen 2008. Arboreum se nachází ve vilové čtvrti Prahy 5 – Košíře. Klidná a bezpečná lokalita s výbornou dostupností do centra (5 km). Autobus s 10 min. intervaly Vás zaveze přímo na metro B ANDĚL. V blízkosti přírodní park Cibulka a Vidoule. V místě veškerá občanská vybavenost – školka a základní škola se nachází pouhých 200 m od projektu. Zarezervujte si komplexní bydlení v moderní architektuře s důrazem na soukromí, estetiku a praktičnost. Pro více informací a přesný přehled a popis volejte nebo piště: www.homesweethome.cz, tel: 222 312 489 nebo 777 667 277.

Vytápění

ústřední topení ústřední s vlastními měřidly
50.062590
14.367180
Beníškové, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
3 667 612 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně DPH a servisu naší kanceláře.
ID nabídky10338
AdresaBeníškové, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha0 m²
Balkónano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Monika Holemá

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter