Tato nemovitost není dostupná

Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st.

Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st. Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st. Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st. Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st. Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st. Bytová vila Liboc, komfort, na který čekáte! 5+kk, tři terasy, tři koupleny, 2 park.st.

Bytová vila u Obory Hvězda a Libockého rybníka, Praha 6! Ojedinělý projekt s plánovaným dokončením v prosinci 2006 – nabízí bydlení s vlastní zahradou, vysokou mírou soukromí a komfortem prostoru i materiálů. V domě pouze 4 bytové jednotky. Nyní ještě v nabídce 3NP:kde lze zakoupit bud 3+kk (cena 6,5mil.), 2+kk (cena 3,5,mil.) nebo celé patro jako 5+kk za 10mil. (1NP a 2NP prodáno). Podkrovní prostory zvětšují vikýře. KOSENÍ ZAČÍNÁ AŽ VE VÝŠCE NAD HLAVOU – jedná se tak o podkroví, které zůstává stejně praktické jako ostatní byty v běžných patrech, naopak prostor je spestřen zajímavostí stropů. Ke každému podlaží patří 2 parkovací stání v 6-místné polosuternní garáži. Každý byt je designován s dostatečně velkým venkovním obytným prostorem: terasou/ lodžií (viz plánky na vyžádání). Světlost bytů zaručují i francouzská dřevěná okna (vybavena venkovními žaluzimi) a vůbec vysoká četnost prosklených ploch domu. V domě je dále kočárkárna, sklepy, samozřejmě výtah. Všechny vstupy bezbariérové. Nesporným atributem vyjmečnosti projektu je nadstandardní flexibilita a připravenost prodejce spolupracovat při volbě interiérových prvků v daném rozpočtu. Pro více info volejte 775 990 146 – zašleme Vám prezentaci projektu, půdorysy.

Vytápění

ústřední topení plynový kotel
50.086376
14.335890
Sestupná, Praha 6 - Liboc, Czech Republic
Cena
10 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky10307
AdresaSestupná, Praha 6 - Liboc
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater3
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku639 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 park. stání v garáži)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Táňa Jurinová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter