Tato nemovitost není dostupná

Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání !

Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání ! Rozměrný rodinný dům na Praze - 4, Modřany, se zahradou a obytnými i nebytovými prost. k podnikání !

Exkluzivní nabídka na pražském realitním trhu ! Pronájem celého rodinného domu s obytnými i nebytovými prostorami ke komerčnímu použití na Praze 4, Modřany ! Dům se skládá ze suterénu, kde naleznete jednu menší pracovnu (15 m2), sklep (20 m2) a sklad (14 m2) a dále technickou místnost s kotlem. V přízemí se nachází dolní prodejna (23,2 m2), kuchyně a velký obývací pokoj. Garáž přímo přístupná z domu musí být pronajata přímo s domem. V prvním patře naleznete kromě rozměrného pokoje (38 m2), který může být použit jako druhá prodejna. Dále malou kancelář a z obytných prostorů dva dětské pokoje a ložnice. Výborné dispoziční řešení, bytová a nebytová část mají samostatné vchody. Výborná dopravní dostupnost Velmi vhodné pro rodinné podnikání !

Telekomunikace

telefon
50.001758
14.406540
Na schůdkách, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
39 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + garáž
ID nabídky10289
AdresaNa schůdkách, Praha 4 - Modřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (+ 4000,-)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter