Tato nemovitost již byla pronajata

Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!!

Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!! Velmi prostorný apartmán ve vile na Praze 4, Podolí. Vhodné jako kancelářské prostory!!!

Rádi bychom Vám nabídli velmi prostorný apartmán v 1. patře rodinného domu, vile v exkluzivní lokalitě na Praze 4 Podolí. Vila se nachází ve velmi pěkné čtvrti s krásnou zahradou a naprosto úžasným výhledem, který se naskýtá z prostorné terasy (40 m2). Apartmán nabízí dvě koupelny s wc, jednu se sprchovým koutem a druhou s vanou. Kromě obvyklých obývacích místností a ložnicí Vám jistě přijde vhod i prostorná šatna a sklep. Apartmán je částečně vybavený. Celý dům je po nedávné rekonstrukci a je možno ho využívat i k podnikání. Klidné, nehlučné prostředí a výhodný nájem. Home sweet home doporučuje !

50.054492
14.422024
Pod Klaudiánkou, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky10242
AdresaPod Klaudiánkou, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha190 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter