Tato nemovitost není dostupná

Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna

Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna Prodejní a skladový areál s pozemkem, Loděnice u Berouna

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí k prodeji prodejní a skladový areál v obci Loděnice u Berouna. Nemovitost se nachází v centrální části obce na Husově náměstí. Jedná se o prodejní a skladový areál. Pozemek areálu je rovinatý, v katastru nemovitostí je evidován jako zastavěná plocha a nádvoří. V severovýchodním rohu pozemku stojí obchodně – administrativní budova půdorysného tvaru L, která je prodejní částí orientovaná do náměstí. Západní strana je uzavřena skladovou halou, jižní strana starou skladovou budovou, ke které je na východní straně přistavěna vrátnice a na západní straně přístřešek. Mezi budovami se nachází nádvoří, které je z převážné části zpevněno asfaltovou plochou, v menší míře betonovou dlažbou, pouze v jihozápadním rohu areálu je malá část pozemku bez zpevněného povrchu. V nádvoří jsou u budov umístěny rampy. Areál je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci, plynovod a elektrorozvodnou síť. Je přístupný z náměstí vraty a vrátky do nádvoří umístěnými na východní straně pozemku mezi obchodně – administrativní budovou a vrátnicí, do obchodně – administrativní budovy je též přímý vstup z náměstí.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Loděnice, Loděnice (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
15 750 000 Kč
celková cena
ID nabídky10227
AdresaLoděnice, Loděnice (Okres Beroun)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater2
Užitná plocha2 156 m²
Plocha pozemku2 316 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter