Tato nemovitost není dostupná

Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad

Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad Luxusně zařízený mezonet 4+1 na Novém Světě pod Hradčany s výhledem na Pražský hrad

Zařízený prostorný byt na Hradčanech v domě ze 16. století. Jsou zde dohromady 3 ložnice, velký obývací pokoj, plně vybavená kuchyň, 2 koupelny. Dubové podlahy a stropní trámy, krb a satelitní a kabelová televize. K dispozici je sklep (60 m2), který je společný pro celý dům (v domě jsou 3 byty). Magická atmosféra starobylé části Prahy nabízí pohádkové bydlení; v okolí je mnoho historických památek – kostely z různých historických období, slavné Loretánské náměstí, Pražský hrad pár minut chůze. Malá strana je nedaleko, Staré město dosažitelné tramvají za několik minut. Ideální pro jakéhokoli milovníka historické Prahy.

Vytápění

ústřední topení el. přímotop

Telekomunikace

telefon
50.090721
14.393096
Nový Svět, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5000,-
ID nabídky10193
AdresaNový Svět, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha155 m²
Terasane
Balkónne
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter