Tato nemovitost již byla pronajata

Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská

Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská Krásné kanceláře v 3. patře na metru Vysočanská

Nabízíme krásné kanceláře ve třetím patře a v podkroví činžovního domu. Jedná se o 7 kancelářských místností o rozloze 330m², z nichž lze jednu s vlastním vchodem pronajmout i zvlášť (65m²). Místnosti jsou kompletně zařízené a vybavení je možné odkoupit, ale není to podmínkou. Jsou zde dvě kuchyně, toalety zvlášť, klimatizace, propojení počítačovou sítí, pevné připojení k internetu. Parkování je možné ve dvoře budovy, jsou zde tři volná místa. Pronájem je možný od nového roku, cena je 200,– Kč měsíčně za m² plus poplatky za energie. Lokalita je velice dobře dostupná, přímo u metra B Vysočanská, kvalitní občanské vybavení.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro B

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.111904
14.503396
Pod pekárnami, Praha 7 - Vysočany, Czech Republic
Cena
200 Kč
měsíčně za m²
ID nabídky10174
AdresaPod pekárnami, Praha 7 - Vysočany
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha330 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Martin Kotecký

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter