Tato nemovitost není dostupná

Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě

Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě Exklusivní kancelářský prostor 8+kk+hala na Starém Městě, po rekonstrukci v reprezentativním domě

Kancelářský prostor po kompletní rekonstrukci v prvním patře. K dispozici osm prosvětlených místností se vstupní centrální halou, tři toalety s umyvadlem, kuchyň vybavená moderními spotřebiči a skladovací komory. Kompletní rozvod kabeláže na PC síť a telefony, alarm ve všech místnostech. Topení plynové s termostaty v jednotlivých kancelářích. Dům, ve kterém se prostory nachází je velmi reprezentativní.

Telekomunikace

telefon
50.082976
14.419452
Martinská, Praha 1, Czech Republic
Cena
155 000 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně služeb
ID nabídky1012
AdresaMartinská, Praha 1
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha310 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter