Tato nemovitost není dostupná

Nádherný stavební pozemek 2057 m², Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ

Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ Nádherný stavební pozemek 2057 m2, Hlubočinka poblíž Jesenice, či Kamenice - Praha východ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi pěkný stavební pozemek v obci Hlubočinka okres Praha východ o výměře 2057 m2. Přímo na pozemku se nalézají veškeré inženýrské sítě: elektřina, vodovod, plyn, kanalizace. Jedná se o poslední pozemek v řadě zástavby, a proto je tímto vyjímečný. Je zde klid, který umocňuje pohled na přilehlý les, který obepíná pozemek ze dvou stran. Příjezdová komunikace k pozemku je asfaltová ve finální podobě. Chodník u pozemku je ze zámkové dlažby. Samozřejmostí je i veřejné osvětlení. Obec Hlubočinka se nalézá pět kilometrů od destinace Jesenice, kde naleznete veškeré občanské vybavení jako jsou obchody, škola, školka, lékař apod. Na zastávku PID je vzdálenost asi 300m, odkud se dostanete na metro Kačerov cca 15 min. Hodnocení makléře: Pozemek je zajímavý tím, že ač prakticky kousek od Prahy, zde naleznete tížený klid a přístup k lesním porostům. Pozemek je vhodný zejména pro klienty, kteří hledají soukromí a velkou zahradu kolem domu. Je zde také možnost postavit dvojdům. Dělení pozemku je možné pouze se souhlasem stavebního úřadu.

Hlubočinka, Sulice (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
3 000 Kč
za m²
ID nabídky10088
AdresaHlubočinka, Sulice (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku2 057 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter