Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek 2200 m² U LESA!!!, Žernovka - Praha východ

Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ Stavební pozemek 2200 m2 U LESA!!!, Žernovka - Praha východ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi krásný stavební pozemek ve starší zástavbě u lesa v obci Žernovka na Praze východ. Pozemek o výměře 3000 m2 se nachází v krásném přírodním prostředí v lesnaté krajině Mukařovska poblíž přírodní rezervace Voděradské bučiny a kaskády Jevanských rybníků. Z inženýrských sítí se na pozemku nalézá elektřina, studna a plyn je na hranici pozemku. V obci je plánovaná do tří let kanalizace a vodovod. Příjezdová cesta je prozatím štěrková. Dopravní dostupnost do Prahy cca 30 min autem a autobusem PID bus 381 – depo Hostivař. Občanská vybavenost je v obci základní. Dále pak v nedalekém Mukařově a v Říčanech, kde je veškerá. Pozemek je zejména pro ty klienty, kteří hledají klidné místo v přírodě a větší pozemek, aby docílili maximálního soukromí. Dá se zde také velice dobře využít nedaleký areál Stáje Nádraží Žernovka, kde kromě vyjížděk na koni můžete také své koně ustájit. Náš team makléřů tento pozemek vřele doporučuje!!!

Inženýrské sítě

elektřina
plyn
Žernovka, Mukařov (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
1 400 Kč
za m²
ID nabídky10081
AdresaŽernovka, Mukařov (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 000 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter