Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy

Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy Nezařízený 4+kk v RD v Říčanech u Prahy

Pronájem bytu v RD v Říčanech u Prahy, k užívání první poschodí a podkrovní druhé poschodí + polovička zahrady. Přízemí je pronajaté. Byt je nezařízený. V prvním patře je obývací propojený s kuchyní a je v něm krb, dále koupelna s vanou, ložnice, šatna a toaleta a v druhém patře jsou 3 pokoje a koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Do Prahy se lze dostat autobusovou dopravou, nebo vlakem, k užívání je po dohodě k užívání i zahrada. (Fotografie byly pořízeny v době kdy zde byli nájemníci, nafocený nábytek nepatří k vybavení domu)

Telekomunikace

telefon
49.990069
14.663006
Olivova, Říčany, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
ID nabídky10070
AdresaOlivova, Říčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasane
Balkónne
Garážano (možnost dohody o pronajmutí, 1 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter