Tato nemovitost není dostupná

Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda.

Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda. Nádherný slunný byt 4+1 po rekonstrukci, v klidné lokalitě Dejvic, poblíž lesoparku Hvězda.

K pronájmu nabízíme nádherný, slunný apartmán 4+1 o celkové výměře 130 m2, který se nachází v druhém patře rodinného domku. Byt se sestává ze 4 neprůchozích pokojů, přičemž největší z nich je řešen netypicky, do interiéru jsou citlivě zakomponovány střešní trámy. Dále je zde k dispozici kuchyně, vybavena nejen kuch. linkou, ale také lednicí s mrazničkou a plynovým sporákem s troubou. Moderní koupelna nabízí rohovou vanu, pračku, sprchový kout a toaletu. Podlahy jsou kryté prkny. Lokalita, ve které se tento dům nachází je velmi klidná, a blízký lesopark Hvězda je považován za jeden z nejkrásnějších parků v Praze vůbec!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.086236
14.332901
Libocká, Praha 6 - Liboc, Czech Republic
Cena
21 000 Kč
za měsíc
ID nabídky10032
AdresaLibocká, Praha 6 - Liboc
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha130 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter