Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost!

Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost! Kancelářské prostory 3+1 v klidné oblasti Strašnic, perfektní dopravní dostupnost!

K pronájmu nabízíme prostorné kanceláře, které se nachází ve druhém patře RD o výměře 82 m2 jsou nezařízené a sestávají se ze třech průchozích pokojů, z nichž největší má atypický tvar, dále z nezařízené kuchyně /pouze starší kuch. kout/ , koupelny a kumbálku, WC je zvlášť. Podlahy jsou kryté koberci, vytápění je zajišťováno pomocí WAW topných těles. K disposici je dále pevné připojení k internetu, telefon a počítačová síť. Přestože nejbližší okolí domu, kde se tento prostor nachází, je velmi klidné, nabízí dobrou občanskou vybavenost, stejně jako dostupnost do centra- stanice metra Strašnická je pouhých 450 m vzdálena!

50.078289
14.492587
Pod strašnic. v., Praha 10 - Strašnice, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
ID nabídky10031
AdresaPod strašnic. v., Praha 10 - Strašnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha82 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter