This realty is no longer available

Unique Wellness Residence Řitka for sale!

image is not present

Pouhých 15 minut z Prahy, po Strakonické výpadovce se v ŘITCE, u Mníšku Pod Brdy (Praha-Západ), nachází luxusní lokalita rodinných domů obklopená Brdskými lesy, nedalekým golfovým hřištěm a koňmi. Vloni v září zde byla zkolaudována WELLNESS REZIDENCE stojící na pozemku 1.350 m2. Atypický rodinný dům 5+1 ve středomořském stylu s velkými francouzskými okny (bezpečnostní sklo, dřevo-hliník, trojsklo) o užitné ploše 230 m2 je zaměřený na zdravý a aktivní životní styl wellness. Rezidence má mozaikovou relaxační místnost s vířivkou, parní lázní a infra-saunou, přípravu na venkovní bazén Desjoyaux (8×4m) a na tenisový kurt. V přízemí se nachází tři pěkné pokoje (dětský, pracovna, pokoj pro hosty), relaxační místnost s toaletou, obývací pokoj a kuchyně. Dřevěné schody Vás poté dovedou do ložnice s velkou koupelnou. Nadstandardní celkové vybavení wellness rezidence, luxusní kuchyně Leicht se spotřebiči Whirlpool, holandské dlažby a italské dveře. Vytápění plynem, podlahové topení, centrální vysavač. Zámky na otisk prstu, alarmy s napojením na PCO. Venkovní dlažby Best. Potěšující zprávou je i prostorná dvojgaráž (44 m2) a nádherná slunná terasa (30m²) s markýzou (5×3m). Střecha pokryta višňovou glazurovanou taškou Tondach Samba, která získala titul taška roku 2009. Velký důraz byl kladen na samotnou výstavbu wellness rezidence, na celkové sladění a propojení. Rodina s dětmi zde bude rozhodně šťastná, stejně tak zde může být sídlo firmy. Stavební firma poskytla na dům záruku 3 roky. Nutno vidět !!

49.890420
14.283669
Pod Bučinou, Řitka, Czech Republic
Price
12 250 000 CZK
total price
Offer ID28340
AddressPod Bučinou, Řitka
Buildingmixed
Stategood
Ownershippersonal
Etage2nd floor
Floor count1
Usable area0 m²
Grounds area0 m²
PENBG
Availableimmediately

Contact a broker

Czech English

Lenka Konečná
broker - property sales

Office: Prague central

Your message unfortunately was not sent.
Your message has been sent

Thank you for your interest

We are currently processing your request. Our real estate agent will contact you within 24 hours. You can also use our free line 800 800 505.

Reference

In the couple of last months, I have got to know tens of real estate brokers and real estate agencies, maybe even more, and you are the only one who can be .... as a “really good real estate broker”.

More info

Sell with us

  • professionally trained real estate brokers
  • more than 10 years of experience in the real estate market
  • sophisticated advertising all around the world, your real properties will be seen
  • quality sales service including attorney services
  • large database of inquirers
  • regional representation in the Czech Republic
  • free customer line 800 800 505

Facebook  Twitter