This realty is no longer available

Last chance!

Last chance! Last chance! Last chance!

Nabízíme k prodeji luxusní byt v novostavbě v projektu Holešovický pivovar a Vy máte jedinečnou a poslední možnost vybrat si z naší nabídky. Jedna se o byt 2+kk, dokončení léto 2008. Plocha bytu 61.4 m2, terasa 27 m2, parkovací stání, sklep 3,8 m2.Developer provadí výstavbu nových objektů a rekonstrukci budovy s přestavbou na lofty ve stávajícím komplexu bývalého Měšťanského pivovaru v Praze 7 – Holešovicích. S výstavbou bytů a loftů probíhá výstavba nových kancelářských budov s prodejními plochami v přízemních prostorách. Část komplexu se stala sídlem vydavatelské společnosti Ringier. Komplex se nachází mezi ulicemi U Průhonu, Komunardů, Na Maninách a U Uranie. V okolí se nachází mnoho malých obchodů, restaurací a drobných provozoven. Jsou zde sídla známých společností. Na nedalekém Ortenově náměstí je rozlehlý park s dětským hřištěm. Základní školu, mateřskou školu a jesle mohou vaše děti navštěvovat v ulici U Uranie. Zdravotní středisko je vzdáleno pouze 10 minut chůze. V bezprostřední blízkosti komplexu, v ulici Komunardů, se nachází tramvajová zastávka. Tramvají č. 5 se dostanete během několika minut do centra Prahy. Stejně tak metrem – stanice metra C Holešovice je vzdálena pouhé dvě zastávky tramvají. Nedaleko se nachází park Stromovka, který můžete využít k procházkám.Ho­lešovický pivovar, známý jako První pražský měštanský pivovar, byl založen v roce 1895 a řadí se k několika dalším výjimečným průmyslovým stavbám v České republice. Poslední možnost koupit byt v projektu Holešovický pivovar budova Rezidence. Naše bytové projekty bývají vyprodány dlouho před dokončením!!!

Drainage

other drainage

Heating

central heating

Telecommunications

telephone

Water

other water source
50.105534
14.455125
U Uranie, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Price
4 490 000 CZK
total price
Offer ID11860
AddressU Uranie, Praha 7 - Holešovice
Buildingbrick
Statenewly built
Ownershippersonal
Etage3rd floor
Usable area88,40 m²
Terraceyes
Garageyes
Cellaryes
Liftyes
Furnishedno
PENBG
Availableimmediately

Contact a broker

Czech

Jan Kubina

Your message unfortunately was not sent.
Your message has been sent

Thank you for your interest

We are currently processing your request. Our real estate agent will contact you within 24 hours. You can also use our free line 800 800 505.

Reference

In the couple of last months, I have got to know tens of real estate brokers and real estate agencies, maybe even more, and you are the only one who can be .... as a “really good real estate broker”.

More info

Sell with us

  • professionally trained real estate brokers
  • more than 10 years of experience in the real estate market
  • sophisticated advertising all around the world, your real properties will be seen
  • quality sales service including attorney services
  • large database of inquirers
  • regional representation in the Czech Republic
  • free customer line 800 800 505

Facebook  Twitter